на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Russell Athletic Дуксер Iconic
Russell Athletic Дуксер Iconic
Russell Athletic Дуксер Iconic
Russell Athletic Дуксер Iconic
Russell Athletic Дуксер Iconic
Russell Athletic Дуксер Iconic
Russell Athletic Дуксер Iconic
Russell Athletic Дуксер Iconic
Russell Athletic

Russell Athletic Дуксер Iconic

Код на производ: E3-607-1-099
5.590 MKD
5.590 MKD
3.354 MKD
Заштеда: 2.236 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Russell Athletic Iconic е машки lifestyle дуксер со капуљача со класичен крој и препознатлив комфор. Пријатната ткаенина ќе ви ја обезбеди сета удобност за време на свежите, пролетни утра и вечери, додека затворањето со патент ви овозможува да го носите овој дуксер како дополнителен слој на облека што можете лесно да го отстраните кога веќе немате потреба. Класичниот, безвременски стил на овој дуксер е комплетиран со истакнато лого на Расел Атлетик на градите.
Спецификација:

 • Целосно затворање со патент
 • Капа
 • Предни џебови
 • Еластичен дел на ракавите и рабовите
 • Russell Athletic букви

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол За мажи
  Бренд Russell Athletic
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.454 MKD
  Заштеда 40%
  4.090 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.454 MKD
  Заштеда 40%
  4.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.250 MKD
  Заштеда 45%
  4.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.454 MKD
  Заштеда 40%
  4.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S

  слични производи