на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Russell Athletic Дуксер Savage
Russell Athletic Дуксер Savage
Russell Athletic Дуксер Savage
Russell Athletic Дуксер Savage
Russell Athletic Дуксер Savage
Russell Athletic Дуксер Savage
Russell Athletic Дуксер Savage
Russell Athletic Дуксер Savage
Russell Athletic

Russell Athletic Дуксер Savage

Код на производ: E3-615-1-190
4.390 MKD
2.634 MKD
2.634 MKD
Заштеда: 1.756 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • 2XL 2XL
 • L L
 • M M
 • S S
 • XL XL
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај

Топлите, летни денови не можат да поминат без класично парче како што се машките lifestyle шорцеви Russell Athletic Savage. Неоценет, едноставен дизајн е надополнет со детали во атрактивни бои. Еластичниот појас овозможува прилагодено вклопување додека страничните џебови се таму за да не треба да се грижите за ситниците. Без разлика дали поминувате време дома или низ градот, удобноста и пријатноста се загарантирани.
Спецификација:

 • Еластичен појас
 • Странични џебови
 • Russell Athletic графика

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол За мажи
  Возраст За возрасни
  Бренд Russell Athletic
  Боја Тегет
  ПроизведувачRussell Athletic®, Future Brands GmbH Schnellengasse 2 52249 Eschweiler Germany; Phone: +44 1923 288 550; E-mail: info@russellathletic.co.uk; Web: www.russellathletic.eu
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.045 MKD
  Заштеда 50%
  4.090 MKD
  Големина
  L
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.454 MKD
  Заштеда 40%
  4.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.454 MKD
  Заштеда 40%
  4.090 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер IM4489
  Цена 3.988 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Дуксер IR9866
  Цена 4.588 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер FN7687-104
  Цена 3.534 MKD
  Заштеда 40%
  5.890 MKD
  Големина
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:17
  Дуксер FB7921-281
  Цена 6.153 MKD
  Заштеда 30%
  8.790 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер FB7290-231
  Цена 6.890 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер DX1361-010
  Цена 4.333 MKD
  Заштеда 30%
  6.190 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL