на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Дуксер Sportswear Utility
Nike Дуксер Sportswear Utility
Nike Дуксер Sportswear Utility
Nike Дуксер Sportswear Utility
Nike Дуксер Sportswear Utility
Nike Дуксер Sportswear Utility
Nike Дуксер Sportswear Utility
Nike Дуксер Sportswear Utility
Nike Дуксер Sportswear Utility
Nike Дуксер Sportswear Utility
Nike

Nike Дуксер Sportswear Utility

Код на производ: DZ5641-010
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Облечете се со стил со Nike Sportswear Utility машкиот lifestyle дуксер. Направен од термално руно ткаенина што се четка од двете страни за сеопфатна удобност, овој лесен дуксер е идеален за поладно време. Истакнатиот џеб со патент на предната страна дава допир на спортски стил инспириран од практичноста, а истовремено ви помага при вашата следна авантура да имате сè, од клучевите до лесна закуска при рака.
Спецификација:

 • Regular fit
 • Џеб со патент на предната страна
 • Прилагодлива капа
 • Термичко руно
 • Состав: 100% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол За мажи
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FD9754-001
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  14.190 MKD
  Големина
  12
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики CQ3835-060
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.593 MKD
  Заштеда 25%
  12.790 MKD
  Големина
  11.5
  12
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DC0957-100
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.338 MKD
  Заштеда 35%
  11.290 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DZ4499-001
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.428 MKD
  Заштеда 35%
  9.890 MKD
  Големина
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FB9657-200
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.890 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.074 MKD
  Заштеда 40%
  6.790 MKD
  Големина
  L
  M
  XL

  слични производи