на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Дуксер Skateboarding
Nike Дуксер Skateboarding
Nike Дуксер Skateboarding
Nike Дуксер Skateboarding
Nike Дуксер Skateboarding
Nike Дуксер Skateboarding
Nike Дуксер Skateboarding
Nike Дуксер Skateboarding
Nike Дуксер Skateboarding
Nike Дуксер Skateboarding
Nike

Nike Дуксер Skateboarding

Код на производ: DV8839-270
5.890 MKD
5.890 MKD
4.123 MKD
Заштеда: 1.767 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • L
 • M
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Skateboarding Hoodie е направен од меко француско руно за топлина и удобност. Неговиот крој, прилагоден за вештини за лизгање, е поширок во пределот на градите и рамената за да ви овозможи слобода на движење. Лизгајте со моќ, опуштете се со леснотија. Мекото француско руно се четка на задната страна за целосна удобност, лесно чувство и оптимална топлина. Пространата капа со врвка овозможува дополнително покривање и промена на стилот за неколку секунди. Растегливите и дебели ребрести еластични делови на ракавите и долниот отвор ве одржуваат топло и го одржуваат овој дуксер на своето место без разлика колку сте активни. Малиот џеб е совршено место за вашите основни работи.
Спецификација:

 • Скејтерски дуксер
 • Ребрести еластични делови на ракавите и долниот отвор
 • Машинско перење
 • Материјал: 84% памук / 16% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Unisex
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DJ9779-200
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.990 MKD
  Големина
  8.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер UT23504-AGY
  3.493 MKD
  Заштеда 30%
  4.990 MKD
  Големина
  U3