на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Дуксер Jordan 23 Engineered
Nike Дуксер Jordan 23 Engineered
Nike Дуксер Jordan 23 Engineered
Nike Дуксер Jordan 23 Engineered
Nike Дуксер Jordan 23 Engineered
Nike Дуксер Jordan 23 Engineered
Nike Дуксер Jordan 23 Engineered
Nike Дуксер Jordan 23 Engineered
Nike Дуксер Jordan 23 Engineered
Nike Дуксер Jordan 23 Engineered
Nike

Nike Дуксер Jordan 23 Engineered

Код на производ: DV7677-113
Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Откријте ново ниво на добар изглед и удобност со Nike Jordan 23 Engineered Hoodie за мажи. Изработен е од меко руно кое ќе ви овозможи оптимална топлина. Моќните шевови на предната и задната страна додаваат текстура на вашиот изглед. 23 Инженерските графики на задната страна се издигнуваат над хоризонтот како феникс од пепелта. Fleece ви дава супер меко чувство со целосна удобност и оптимална топлина. Дводелната капа е пространа, структурирана и прилагодлива со јамка.
Спецификација:

 • Машки дуксер со капа
 • Преден џеб
 • Ребрести еластични делови на ракавите и околу половината
 • Машинско перење
 • Материјал: 82% памук / 18% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол За мажи
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Olivera
  Olivera
  23.10.2023. 12:55
  Одличен

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FD9754-001
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  14.190 MKD
  Големина
  12
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики CQ3835-060
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.593 MKD
  Заштеда 25%
  12.790 MKD
  Големина
  11.5
  12
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DC0957-100
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.338 MKD
  Заштеда 35%
  11.290 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DZ4499-001
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.428 MKD
  Заштеда 35%
  9.890 MKD
  Големина
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FB9657-200
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.890 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.074 MKD
  Заштеда 40%
  6.790 MKD
  Големина
  L
  M
  XL

  слични производи