на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Дуксер Jordan Flight
Nike Дуксер Jordan Flight
Nike Дуксер Jordan Flight
Nike Дуксер Jordan Flight
Nike Дуксер Jordan Flight
Nike Дуксер Jordan Flight
Nike Дуксер Jordan Flight
Nike Дуксер Jordan Flight
Nike

Nike Дуксер Jordan Flight

Код на производ: DQ4603-010
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Jordan Flight е вашиот нов есенски избор. Fleece ткаенината е удобна и пријатна, идеална за релаксација после тренинг. Меката, вградена капуљача ви овозможува да ја приспособите покриеноста и стилот. Еластичните манжетни на ракавите и поработ обезбедуваат дуксерот да остане на своето место додека вие сте во движење. Jumpman ознаката дава суптилен допир на наследството на брендот.
Спецификација:

 • Ткаенина од руно
 • Вградена капуљача
 • Еластични манжетни и пораб
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Боја Црна
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4739-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.433 MKD
  Заштеда 30%
  9.190 MKD
  Големина
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FB8251-101
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.090 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FD9858-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.545 MKD
  Заштеда 50%
  7.090 MKD
  Големина
  7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:8
  Патики DX9176-102
  Prosecna ocena:
  glas
  4
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.963 MKD
  Заштеда 30%
  7.090 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.245 MKD
  Заштеда 50%
  4.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ5758-133
  Цена 4.790 MKD
  Големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FV5311-100
  Цена 5.190 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер FN5434-209
  Цена 5.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:9
  Дуксер FB8338-605
  Цена 4.854 MKD
  Заштеда 40%
  8.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:9
  Дуксер FB8338-237
  Цена 8.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS