на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Puma Дуксер x AC Milan
Puma Дуксер x AC Milan
Puma Дуксер x AC Milan
Puma Дуксер x AC Milan
Puma

Puma Дуксер x AC Milan

Код на производ: 536139-83
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Машкиот lifestyle дуксер PUMA x AC MILAN е инспириран од субкултурата Панинаро која процвета во текот на 80-тите години во италијанскиот регион Милано. Урбаната младина фаворизираше нови брендови и создаде цела генерација ентузијасти на улична мода. Овој дуксер му оддава почит на целиот тим на млади бунтовници. Инспирирани од наследството, бидете дел од културното движење. Удобниот француски фротир прави да се чувствувате удобно во овој модел, без разлика дали шетате или се релаксирате дома. Памукот во производите на Пума доаѓа од фарми со фокус на одржливо земјоделство, како што е ефикасноста на водата и заштитата на здравјето на почвата.
Спецификација:

 • Машки дуксер – lifestyle
 • Класичен крој
 • Капа
 • Ребрести манжетни и рабови
 • Кенгурски џеб

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол За мажи
  Возраст За возрасни
  Бренд Puma
  Боја Црвена
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 391932-01
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.790 MKD
  Големина
  45
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 395906-02
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.790 MKD
  Големина
  44
  44.5
  45
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 392725-03
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.790 MKD
  Големина
  42
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 392718-01
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.690 MKD
  Големина
  41
  42
  42.5
  43
  44
  45
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 369818-01
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.790 MKD
  Големина
  42
  42.5
  43
  44
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 390933-01
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.690 MKD
  Големина
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер FN7687-104
  Цена 5.890 MKD
  Големина
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FN6517-236
  Цена 4.974 MKD
  Заштеда 40%
  8.290 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер FN4545-010
  Цена 3.534 MKD
  Заштеда 40%
  5.890 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FD7545-604
  Цена 3.114 MKD
  Заштеда 40%
  5.190 MKD
  Големина
  L