на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Дуксер B-Nynorsk
Дуксер B-Nynorsk
Дуксер B-Nynorsk
Дуксер B-Nynorsk
Дуксер B-Nynorsk
Дуксер B-Nynorsk
Дуксер B-Nynorsk
Дуксер B-Nynorsk

Дуксер B-Nynorsk

Код на производ: NP0A4GP11761
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

NAPAPIJRI B-NYNORSK е машки lifestyle дуксер за максимално уживање и удобно чувство. Направени првенствено од памук, дуксерот B-Nynorsk е доказ за идејата дека едноставноста е клучот за големината. Дизајниран е со џеб на градите и има лого на ракавот. Исклучително софистициран, удобен и полиран. Тоа е совршен избор за секоја пригода во текот на денот. Спецификација:

 • Машки дуксер
 • Манжетни на ракавите
 • Џеб на градите
 • Тркалезна јака
 • Состав: 90% памук, 10% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Боја Плава
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики M1906FH
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.312 MKD
  Заштеда 20%
  10.390 MKD
  Големина
  10
  11.5
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.790 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.073 MKD
  Заштеда 30%
  4.390 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики CV1772-003
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.094 MKD
  Заштеда 40%
  8.490 MKD
  Големина
  11
  12
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики U9060GRY
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.590 MKD
  Големина
  10
  11
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FD0274-001
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.314 MKD
  Заштеда 40%
  12.190 MKD
  Големина
  10
  9.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер IM4489
  Цена 3.988 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Дуксер IR9866
  Цена 4.588 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ5758-133
  Цена 4.790 MKD
  Големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FV5311-100
  Цена 5.190 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер FN7687-104
  Цена 3.534 MKD
  Заштеда 40%
  5.890 MKD
  Големина
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер FN5434-209
  Цена 3.294 MKD
  Заштеда 40%
  5.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS