на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Дуксер Sportswear Tech
Nike Дуксер Sportswear Tech
Nike Дуксер Sportswear Tech
Nike Дуксер Sportswear Tech
Nike Дуксер Sportswear Tech
Nike Дуксер Sportswear Tech
Nike Дуксер Sportswear Tech
Nike Дуксер Sportswear Tech
Nike

Nike Дуксер Sportswear Tech

Код на производ: CZ2570-334
5.790 MKD
5.790 MKD
4.053 MKD
Заштеда: 1.737 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 9-10г.
 • 7-8г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Tech е детски дуксер со капуљача за тинејџерки. Опуштеното вклопување и врвната ткаенина од руно обезбедуваат дополнителна топлина без додавање тежина. Патентот со целосна должина ви овозможува лесно да го прилагодите отворот на овој дуксер. Во предниот џеб можете да ги складирате сите потребни ситници. Пространата капуљача лесно се персонализира. Облечете го овој функционален дуксер кој лесно ќе се вклопи со остатокот од вашата гардероба и извлечете го вашиот максимум во текот на студените денови.
Спецификација:

 • Детски дуксер со капуљача за тинејџерки
 • Патент
 • Преден џеб
 • Состав: 69% памук, 31% полиестер
 • Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол За девојчиња
  Бренд Nike
  Возраст За тинејџери
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV8486-181
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.890 MKD
  Големина
  4.5Y
  6.5Y
  6Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.773 MKD
  Заштеда 30%
  5.390 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.390 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.674 MKD
  Заштеда 40%
  2.790 MKD
  Големина
  L
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.545 MKD
  Заштеда 50%
  3.090 MKD
  Големина
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Дуксер FD2979-450
  6.090 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Дуксер FD2979-063
  6.090 MKD
  Големина
  M
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Дуксер FD2979-618
  6.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Дуксер FD2979-276
  4.872 MKD
  Заштеда 20%
  6.090 MKD
  Големина
  L
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Дуксер FD2979-010
  5.481 MKD
  Заштеда 10%
  6.090 MKD
  Големина
  M
  S
  XS