на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Маица долги ракави BAMBI SWEATER
adidas Маица долги ракави BAMBI SWEATER
adidas Маица долги ракави BAMBI SWEATER
adidas Маица долги ракави BAMBI SWEATER
adidas Маица долги ракави BAMBI SWEATER
adidas Маица долги ракави BAMBI SWEATER
adidas Маица долги ракави BAMBI SWEATER
adidas Маица долги ракави BAMBI SWEATER
adidas Маица долги ракави BAMBI SWEATER
adidas Маица долги ракави BAMBI SWEATER
adidas

adidas Маица долги ракави BAMBI SWEATER

Код на производ: HE6831
Šifra proizvođača: LOQ14

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

Prosečna ocena:
4.688 MKD
4.688 MKD
2.578 MKD
Заштеда: 2.110 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • S
  • S/M
  • M
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Овој дуксер е дизајниран во знак на почит на првата жена аниматор што е заслужна за филмот на Дизни. Жената која помогна да се создаде познатата срна. Создаден е во партнерство со Better Cotton Initiative и изработен е од мек француски фротир, со чисти, манжетни на ракавите и половината, има и извезени букви и графика Bambi кои се наоѓаат на предната страна. Со купување на овој производ вие поддржувате одржливо одгледување памук.

Спецификација:

  • Loose fit
  • Ребреста крагна
  • 100% памук француски фротир
  • Ребрести манжетни на ракавите и половината
  • ©Disney
  • Better Cotton Initiative
карактеристики вредност
Категорија Маица долги ракави
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals

Последна оценка на производот

Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
Кети
Кети
26.11.2023. 16:32

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.462 MKD
Заштеда 30%
2.088 MKD
Големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.779 MKD
Заштеда 10%
3.088 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.422 MKD
Заштеда 35%
2.188 MKD
Големина
34

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
2.302 MKD
Заштеда 30%
3.288 MKD
Големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.630 MKD
Заштеда 20%
3.288 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.302 MKD
Заштеда 30%
3.288 MKD
Големина
M
S
XS