на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Дуксер Sportswear Oversized Fleece
Nike Дуксер Sportswear Oversized Fleece
Nike Дуксер Sportswear Oversized Fleece
Nike Дуксер Sportswear Oversized Fleece
Nike Дуксер Sportswear Oversized Fleece
Nike Дуксер Sportswear Oversized Fleece
Nike Дуксер Sportswear Oversized Fleece
Nike Дуксер Sportswear Oversized Fleece
Nike

Nike Дуксер Sportswear Oversized Fleece

Код на производ: DJ6393-320
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Sportswear Oversized Fleece е женски дуксер со капуљача. Облечете го и уживајте во удобноста што ќе ви ја пружи овој женски дуксер. Со својата ширина, ви дава лежерно чувство во текот на целиот ден. Преклопениот џеб го издигнува вашиот изглед на повисоко ниво додавајќи фина текстура, додека печатеното лого ја покажува вашата љубов кон брендот. Дизајниран да паѓа на колковите, овој голем дуксер има и спуштени раменици и пространи ракави за опуштено, безгрижно чувство. Францускиот фротир има мазна површина. Капуљачата можете лесно да ја прилагодите на вашите потреби. Предниот џеб ви нуди простор каде што можете безбедно да ги складирате телефонот, клучевите или картичките.
Спецификација:

 • Женски lifestyle дуксер со капуљача
 • Модел: oversize
 • Прилагодлива капуљача
 • Преден џеб
 • Машинско перење
 • Основен материјал: 80% памук / 20% полиестер
 • Материјал за еластичните делови на ракавите и половината: 97% памук / 3% спандекс
 • Материјал за џеб: 100% полиестер
 • Материјал за постава: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол За жени
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики CK6649-200
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  8
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.778 MKD
  Заштеда 35%
  8.890 MKD
  Големина
  10
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DH0531-100
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.973 MKD
  Заштеда 30%
  11.390 MKD
  Големина
  6.5
  7
  7.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики DV6840-102
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.913 MKD
  Заштеда 30%
  15.590 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики CW2386-103
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.790 MKD
  Големина
  7
  7.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DV1137-600
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  12.190 MKD
  Големина
  5.5
  6
  7
  7.5
  8.5

  слични производи