на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Дуксер CAMO HOODY
Дуксер CAMO HOODY
Дуксер CAMO HOODY
Дуксер CAMO HOODY
Дуксер CAMO HOODY
Дуксер CAMO HOODY
Дуксер CAMO HOODY
Дуксер CAMO HOODY
Дуксер CAMO HOODY
Дуксер CAMO HOODY

Дуксер CAMO HOODY

Код на производ: H13474
Šifra proizvođača: JJT55
Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Облечете го машкиот дуксер adidas GRAPHIC CAMO за совршен, кул изглед.

Капуљачата и логото на Trefoil во camo принт ги прават работите интересни, додека плишаната ткаенина ви обезбедува целодневна удобност.

Со купување памучни производи adidas, вие поддржувате одржливо одгледување памук.

Спецификации:

  • Модел: Стандарден крој
  • Прилагодлива капуљача
  • Џеб кенгур
  • Еластични делови на ракавите и ременот
  • Материјал: 70% памук, 30% рециклиран полиестер
  • Боја: маслинесто зелена
  • Код на производ: H13474
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Колекција Originals

Последна оценка на производот

Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
Pane
Pane
14.08.2023. 22:57

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики IF0550
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.910 MKD
Заштеда 20%
4.888 MKD
Големина
3-
4
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DZ1847-103
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.790 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1203A320-020
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.593 MKD
Заштеда 30%
7.990 MKD
Големина
11.5
12
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FQ7380-400
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.290 MKD
Големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 392111-02
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.593 MKD
Заштеда 30%
7.990 MKD
Големина
36
37
37.5
38

слични производи