на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Дуксер Sweatshirt
Дуксер Sweatshirt
Дуксер Sweatshirt
Дуксер Sweatshirt
Дуксер Sweatshirt
Дуксер Sweatshirt
Дуксер Sweatshirt
Дуксер Sweatshirt
Дуксер Sweatshirt
Дуксер Sweatshirt
Дуксер Sweatshirt
Дуксер Sweatshirt
Дуксер Sweatshirt
Дуксер Sweatshirt

Дуксер Sweatshirt

Код на производ: H06659
Šifra proizvođača: IZQ74
Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas Adicolor Essentials е женски дуксер со капуљача кој има едноставен, но софистициран изглед. Дуксерот е неизоставлив дел во вашата гардероба бидејќи можете да го носите цел ден и во секоја прилика. Ви нуди удобност, топлина и комфор. Овој дуксер ги комбинира сите овие фактори што го прави да биде долготраен. Направен е од мека ткаенина и во широк крој, така што вашата удобност е загарантирана.
Спецификации:
Женски дуксер со капуљача
Долги ракави
Поширок крој
Еластични делови околу вратот, ракавите и половината
Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер
Со купувањето на овој производ ја поддржувате иницијативата за поодржливо производство на памук во кампањата Better Cotton
Боја: Розова

карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Колекција Originals

Последна оценка на производот

Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
Славка
Славка
06.04.2023. 16:46

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики BQ4567-001
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
3
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
12.890 MKD
Големина
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики M9696C
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.073 MKD
Заштеда 30%
4.390 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
6
7
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики EE6462
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.388 MKD
Големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики HQ1936
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.990 MKD
Заштеда 20%
7.488 MKD
Големина
3-
4
4-
5
5-
6

слични производи