на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Долен дел тренерки M NSW AIR MAX WVN CARGO PANT
Nike Долен дел тренерки M NSW AIR MAX WVN CARGO PANT
Nike Долен дел тренерки M NSW AIR MAX WVN CARGO PANT
Nike Долен дел тренерки M NSW AIR MAX WVN CARGO PANT
Nike Долен дел тренерки M NSW AIR MAX WVN CARGO PANT
Nike Долен дел тренерки M NSW AIR MAX WVN CARGO PANT
Nike

Nike Долен дел тренерки M NSW AIR MAX WVN CARGO PANT

Код на производ: FV5594-010
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Цена 3.688 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Цена 3.294 MKD
Заштеда 40%
5.490 MKD
Големина
32-34
34-34
36-34
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Цена 3.294 MKD
Заштеда 40%
5.490 MKD
Големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Цена 5.394 MKD
Заштеда 40%
8.990 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Цена 5.814 MKD
Заштеда 40%
9.690 MKD
Големина
L
M
S
XL