на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Долен дел тренерки M NSW TCH FLC JGGR OG 10YR CAM
Nike Долен дел тренерки M NSW TCH FLC JGGR OG 10YR CAM
Nike Долен дел тренерки M NSW TCH FLC JGGR OG 10YR CAM
Nike Долен дел тренерки M NSW TCH FLC JGGR OG 10YR CAM
Nike Долен дел тренерки M NSW TCH FLC JGGR OG 10YR CAM
Nike Долен дел тренерки M NSW TCH FLC JGGR OG 10YR CAM
Nike

Nike Долен дел тренерки M NSW TCH FLC JGGR OG 10YR CAM

Код на производ: FN3925-355
7.490 MKD
4.494 MKD
4.494 MKD
Заштеда: 2.996 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • M M
  • S S
  • XL XL
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Цена 3.688 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Цена 3.294 MKD
Заштеда 40%
5.490 MKD
Големина
32-34
34-34
36-34
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Цена 3.294 MKD
Заштеда 40%
5.490 MKD
Големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Цена 5.394 MKD
Заштеда 40%
8.990 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Цена 5.814 MKD
Заштеда 40%
9.690 MKD
Големина
L
M
S
XL