на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT WINTERIZED
Nike Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT WINTERIZED
Nike Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT WINTERIZED
Nike Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT WINTERIZED
Nike Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT WINTERIZED
Nike Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT WINTERIZED
Nike Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT WINTERIZED
Nike Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT WINTERIZED
Nike

Nike Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT WINTERIZED

Код на производ: FJ6025-450
6.090 MKD
6.090 MKD
6.090 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L 12-13г.
  • M 11-12г.
  • S 9-10г.
  • XL 14-15г.
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол За момчиња
Возраст За тинејџери
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Цена 1.674 MKD
Заштеда 40%
2.790 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Цена 1.674 MKD
Заштеда 40%
2.790 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Цена 1.953 MKD
Заштеда 30%
2.790 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:9
Цена 5.390 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS