на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Долен дел тренерки JDG ICON PLAY FLC PANT
Nike Долен дел тренерки JDG ICON PLAY FLC PANT
Nike Долен дел тренерки JDG ICON PLAY FLC PANT
Nike Долен дел тренерки JDG ICON PLAY FLC PANT
Nike Долен дел тренерки JDG ICON PLAY FLC PANT
Nike Долен дел тренерки JDG ICON PLAY FLC PANT
Nike Долен дел тренерки JDG ICON PLAY FLC PANT
Nike Долен дел тренерки JDG ICON PLAY FLC PANT
Nike Долен дел тренерки JDG ICON PLAY FLC PANT
Nike Долен дел тренерки JDG ICON PLAY FLC PANT
Nike

Nike Долен дел тренерки JDG ICON PLAY FLC PANT

Код на производ: 45C696-P36
2.390 MKD
2.390 MKD
1.673 MKD
Заштеда: 717 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 12-13г.
  • 11-12г.
  • 9-10г.
  • 14-15г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол За девојчиња
Бренд Nike
Возраст За тинејџери
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
4.851 MKD
Заштеда 10%
5.390 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
3.773 MKD
Заштеда 30%
5.390 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.545 MKD
Заштеда 50%
3.090 MKD
Големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
4.152 MKD
Заштеда 20%
5.190 MKD
Големина
M
S
XL
XS