на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Долен дел тренерки Archive
adidas Долен дел тренерки Archive
adidas Долен дел тренерки Archive
adidas Долен дел тренерки Archive
adidas Долен дел тренерки Archive
adidas Долен дел тренерки Archive
adidas Долен дел тренерки Archive
adidas Долен дел тренерки Archive
adidas Долен дел тренерки Archive
adidas Долен дел тренерки Archive
adidas

adidas Долен дел тренерки Archive

Код на производ: IS1402
Šifra proizvođača: KMC42
4.288 MKD
4.288 MKD
3.859 MKD
Заштеда: 429 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Archive lifestyle машките долни тренерки ја носат удобноста на која сте навикнати од опремата на adidas. Понекогаш мора да се вратите на основите вкоренети во спортот за да уживате во автентичен начин на живот. Препознатливите три ленти го красат модерниот крој и удобна ткаенина, додека извезеното лого сигнализира лојалност кон брендот. Џебовите имаат затворање со патент за да ги чувате вашите работи на безбедно место. За разноврсност која обезбедува удобност секогаш и секаде, облечете го моделот adidas Archive. Тренерката е изработена од рециклиран материјал за да се намали штетното влијание врз животната средина. Спецификација:

 • Lifestyle долни машки тренерки
 • Странични џебови со патент
 • Еластичен појас со врвка
 • Џеб одзади што се закопчува
 • Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  слични производи