на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT
Nike Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT
Nike Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT
Nike Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT
Nike Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT
Nike Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT
Nike Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT
Nike Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT
Nike

Nike Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT

Код на производ: FD3287-363
5.390 MKD
5.390 MKD
4.851 MKD
Заштеда: 539 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 12-13г.
  • 11-12г.
  • 9-10г.
  • 14-15г.
  • 7-8г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол Kids
Бренд Nike
Возраст За тинејџери
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
4.312 MKD
Заштеда 20%
5.390 MKD
Големина
M
S
XL
XS