на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Vans Долен дел тренерки TAKE IT EASY SWEATPANT BLACK
Vans Долен дел тренерки TAKE IT EASY SWEATPANT BLACK
Vans Долен дел тренерки TAKE IT EASY SWEATPANT BLACK
Vans Долен дел тренерки TAKE IT EASY SWEATPANT BLACK
Vans Долен дел тренерки TAKE IT EASY SWEATPANT BLACK
Vans Долен дел тренерки TAKE IT EASY SWEATPANT BLACK
Vans Долен дел тренерки TAKE IT EASY SWEATPANT BLACK
Vans Долен дел тренерки TAKE IT EASY SWEATPANT BLACK
Vans Долен дел тренерки TAKE IT EASY SWEATPANT BLACK
Vans Долен дел тренерки TAKE IT EASY SWEATPANT BLACK
Vans

Vans Долен дел тренерки TAKE IT EASY SWEATPANT BLACK

Код на производ: VN0A7RMTBLK
4.390 MKD
3.073 MKD
3.073 MKD
Заштеда: 1.317 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • M M
  • S S
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Vans
Боја Црна
ПроизведувачVF International SAGL, Via Laveggio 5, 6855 Stabio Switzerland
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Цена 3.114 MKD
Заштеда 40%
5.190 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Цена 3.114 MKD
Заштеда 40%
5.190 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Цена 3.534 MKD
Заштеда 40%
5.890 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Цена 3.114 MKD
Заштеда 40%
5.190 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Цена 8.990 MKD
Големина
L
M
S
XS