на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Долен дел тренерки Adicolor Neuclassics
adidas Долен дел тренерки Adicolor Neuclassics
adidas Долен дел тренерки Adicolor Neuclassics
adidas Долен дел тренерки Adicolor Neuclassics
adidas Долен дел тренерки Adicolor Neuclassics
adidas Долен дел тренерки Adicolor Neuclassics
adidas Долен дел тренерки Adicolor Neuclassics
adidas Долен дел тренерки Adicolor Neuclassics
adidas Долен дел тренерки Adicolor Neuclassics
adidas Долен дел тренерки Adicolor Neuclassics
adidas

adidas Долен дел тренерки Adicolor Neuclassics

Код на производ: HM1861
Šifra proizvođača: D3487
4.588 MKD
4.588 MKD
3.212 MKD
Заштеда: 1.376 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • M
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Adicolor Neuclassics се долен дел машки lifestyle тренерки кој носи одличен спортски стил и карактеристична удобност во вашето секојдневие. Тој е дизајниран да обезбеди удобност и удобност во текот на денот. Направен е од мешавина од памук и полиестер, пријатно ве загрева во студените денови. Трите ленти на страна го задржуваат old-school спортскиот стил. Логото на трифолија ја покажува вашата љубов кон брендот, а ребрестите еластични делови го спречуваат несаканото движење и навлегувањето на студениот воздух, со што вашите аdidas патики се во прв план. Производите од памук поддржуваат одржливо одгледување памук. Страничните џебови со патент се идеални за сите потребни ситници.
Спецификација:

 • Машки lifestyle тренерки
 • Состав: 66% памук и 34% полиестер
 • Три линии на страна
 • Лого на Trefoil
 • Странични џебови и заден џеб

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  слични производи