на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics SST
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics SST
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics SST
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics SST
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics SST
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics SST
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics SST
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics SST
adidas

adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics SST

Код на производ: IM4542
Šifra proizvođača: EEP87

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

4.288 MKD
2.572 MKD
2.572 MKD
Заштеда: 1.716 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 2XL 2XL
  • XL XL
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд adidas
Боја Плава
ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Цена 3.095 MKD
Заштеда 50%
6.190 MKD
Големина
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Цена 3.294 MKD
Заштеда 40%
5.490 MKD
Големина
32-34
34-34
36-34
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Цена 3.294 MKD
Заштеда 40%
5.490 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:17
Цена 5.243 MKD
Заштеда 30%
7.490 MKD
Големина
L
M
S
XL