на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Долен дел тренерки Tech Fleece
Nike Долен дел тренерки Tech Fleece
Nike Долен дел тренерки Tech Fleece
Nike Долен дел тренерки Tech Fleece
Nike Долен дел тренерки Tech Fleece
Nike Долен дел тренерки Tech Fleece
Nike

Nike Долен дел тренерки Tech Fleece

Код на производ: FB8002-010
Prosečna ocena:
6.790 MKD
6.790 MKD
6.790 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Tech Fleece се машки тренерки за трчање. Наменети се за трчање во постудените денови, но и за пешачење и одмор дома. Кројот на овие тренерки овозможува чувство на удобност, заострување во пределот на бутовите за да се обезбеди максимална удобност за време на вежбањето, без губење на намалениот изглед што го сакате. Високите ребрести делови и џебот со патент за безбедно складирање на ситници на десната нога додаваат препознатлив изглед на оваа долна тренерка Nike Tech Fleece. Премиум лесно руно кое е мазно однатре и однадвор, обезбедува многу топлина без да додава волумен. Залепена лента околу џебот со патент и деталите за шевовите се детали за потпис. Внатре во џебот со патент има дополнителен внатрешен џеб кој помага да се држат клучевите, картичките и телефоните на место и лесно достапни. Делот од коленото до глуждот обезбедува приспособен изглед за да им овозможите на вашите омилени Nike патики да блеснат. Мекиот еластичен прилагодлив појас обезбедува совршено вклопување.
Спецификација:

 • Машки долни тренерки за трчање
 • Состав: 53% памук, 47% полиестер
 • Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол За мажи
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  dalibor
  dalibor
  30.10.2023. 19:02

  слични производи