на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Долен дел тренерки Jordan Dri-FIT Sport
Долен дел тренерки Jordan Dri-FIT Sport
Долен дел тренерки Jordan Dri-FIT Sport
Долен дел тренерки Jordan Dri-FIT Sport
Долен дел тренерки Jordan Dri-FIT Sport
Долен дел тренерки Jordan Dri-FIT Sport

Долен дел тренерки Jordan Dri-FIT Sport

Код на производ: DV9785-010
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Доколку ви треба долен дел погоден за целиот тренинг, со гордост ви го претставуваме машкиот долен дел тренерки Nike Jordan Dri-FIT Sport. Изработени се по оригиналната тренерка на MJ Wings и е изработена од мека и удобна ткаенина со Dri-FIT технологија. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за брзо испарување, правејќи ве суви и удобни. Џебовите со патент се совршено безбедно место за вашите основни работи. Прилагодливиот еластичен појас ви овозможува целосно да го приспособите овој долен дел тренерки.
Спецификација:

  • Машки тренерки
  • Прилагодлив еластичен појас
  • Nike Dri-FIT технологија во ткаенината
  • Машинско перење
  • Материјал: 78% полиестер / 22% памук

  • Trenutno nema komentara

    слични производи