на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Долен дел тренерки Jordan Flight
Nike Долен дел тренерки Jordan Flight
Nike Долен дел тренерки Jordan Flight
Nike Долен дел тренерки Jordan Flight
Nike Долен дел тренерки Jordan Flight
Nike Долен дел тренерки Jordan Flight
Nike Долен дел тренерки Jordan Flight
Nike Долен дел тренерки Jordan Flight
Nike

Nike Долен дел тренерки Jordan Flight

Код на производ: DQ4607-576
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Донесете спортски стил и удобност во вашата секојдневна облека со женските долни тренерки Nike Jordan Flight. Ткаенината од руно е удобна и робусна, идеална за релаксација после тренинг. Страничните џебови се идеални за складирање мали предмети, додека еластичниот прилагодлив појас овозможува прилагодено вклопување. Ознаката Jumpman дава суптилен допир на наследството на брендот.
Спецификација:

 • Флис ткаенина
 • Странични џебови
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол За жени
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  слични производи