на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Долен дел тренерки Primeblue SST Tracksuit Bottoms
adidas Долен дел тренерки Primeblue SST Tracksuit Bottoms
adidas Долен дел тренерки Primeblue SST Tracksuit Bottoms
adidas Долен дел тренерки Primeblue SST Tracksuit Bottoms
adidas Долен дел тренерки Primeblue SST Tracksuit Bottoms
adidas Долен дел тренерки Primeblue SST Tracksuit Bottoms
adidas Долен дел тренерки Primeblue SST Tracksuit Bottoms
adidas Долен дел тренерки Primeblue SST Tracksuit Bottoms
adidas Долен дел тренерки Primeblue SST Tracksuit Bottoms
adidas Долен дел тренерки Primeblue SST Tracksuit Bottoms
adidas

adidas Долен дел тренерки Primeblue SST Tracksuit Bottoms

Код на производ: HF1994
Šifra proizvođača: IYA32

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

3.388 MKD
3.388 MKD
2.372 MKD
Заштеда: 1.016 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • S
 • S/M
 • M
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Originals Primeblue се женски lifestyle тренерки. Секој детал е важен. Во животот, модата, како и во околината. Oвие тренерки се направени од рециклиран материјал - Primeblue. Adidas работи за вас и за нашата околина. Еластичниот појас ви овозможува да се прилагодите по ваша желба и големина. Препознатливиот детал 3-Pripes на ногавиците ќе им стави до знаење на сите дека сте дел од тимот на adidas. Страничните џебови ќе ви го олеснат складирањето на потребните работи и ќе ви овозможат непречено функционирање.
Спецификација:

 • Женски тренерки
 • Тесен крој
 • Детали со 3 Stripes
 • Primeblue рециклирани материјали
 • Состав: 50% памук, 43% рециклиран полиестер, 7% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  слични производи