на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Долен дел тренерки BAMBI JOGGER
adidas Долен дел тренерки BAMBI JOGGER
adidas Долен дел тренерки BAMBI JOGGER
adidas Долен дел тренерки BAMBI JOGGER
adidas Долен дел тренерки BAMBI JOGGER
adidas Долен дел тренерки BAMBI JOGGER
adidas Долен дел тренерки BAMBI JOGGER
adidas Долен дел тренерки BAMBI JOGGER
adidas Долен дел тренерки BAMBI JOGGER
adidas Долен дел тренерки BAMBI JOGGER
adidas

adidas Долен дел тренерки BAMBI JOGGER

Код на производ: HE6859
Šifra proizvođača: KO382

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

Prosečna ocena:
4.288 MKD
4.288 MKD
3.002 MKD
Заштеда: 1.286 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • M
 • M/L
 • L
 • L/XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Disney, слатки и супер пријатни, овие Bambi долен дел тренерки се одликуваат со опуштен крој,  оддавајќи почит на првата жена аниматор што е заслужна за филмот на Дизни. Создадени во партнерство со Better Cotton Initiative и изработени од 100% француски фротир, овој долен дел тренерки имаат целосно еластичен појас со учкур за оптимална удобност и манжетни на ногавиците кои ќе ви помогнат да се чувствувате пријатно и удобно. Со купување на овој производ вие поддржувате одржливо одгледување памук.

Спецификација:

 • Еластичен појас со учкур
 • Loose fit
 • 100% памук француски фротир
 • Странични џебови
 • Еластични манжетни
 • ©Disney
 • Better Cotton Initiative
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals

Последна оценка на производот

Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
DRAGICA Karamanoleva
DRAGICA Karamanoleva
21.11.2022. 13:50

слични производи