на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
Nike

Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece

Код на производ: CZ9901-383
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Sportswear Tech Fleece се долен дел машки тренерки кои одлично ве загреат, без да чувствувате дополнителна тежина. Освежете го спортскиот стил со врвен изглед и бескомпромисна удобност. Контрастните детали и страничниот џеб со патент го комплетираат спортскиот изглед. Лесната Tech Fleece ткаенина со врвни изолациски својства обезбедува топлина и удобност при носење. Еластичниот појас со врвка придонесува за удобност.

Спецификација:

• Стандарден крој

• Состав: 66% памук, 34% полиестер

• Страничен џеб со патент

• Машинско перење

карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол За мажи
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

слични производи