на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Buzz Чорапи BUZZ SOCKS DOMINO
Buzz

Buzz Чорапи BUZZ SOCKS DOMINO

Код на производ: BZE233U303-01
590 MKD
590 MKD
413 MKD
Заштеда: 177 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 35-38
  • 39-42
  • 43-46
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Чорапи
Пол Unisex
Бренд Buzz
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи A555D23GRO-SPG
1.112 MKD
Заштеда 20%
1.390 MKD
Големина
S