на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Чорапи MID-CUT CREW

Чорапи MID-CUT CREW

Код на производ: IB9387
Šifra proizvođača: IXX42
Prosečna ocena:
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas MID-CUT CREW се унисекс чорапи до глуждовите кои доаѓаат во пакување од три пара. Велат дека чорапите некогаш биле симбол на социјалниот статус и богатството. Три пара од овие аdidas чорапи сериозно ќе направат да се чувствувате како член на високата класа. Еден пар за споделување, еден за носење и еден за одвојување и губење во машината за сушење. Спецификација:

 • Чорапи – унисекс, lifestyle
 • Средна должина, преку глуждот
 • Меко чувство
 • Ребрест еластичен дел на отворот
 • Пакување од 3 пара
 • Материјал: 58,4% памук / 34% полиестер / 5,6% полиамид / 2% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Чорапи
  Боја Бела

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Andrej
  Andrej
  22.04.2023. 17:36

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Kачкет 12523904
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.752 MKD
  Заштеда 20%
  2.190 MKD
  Големина
  OSFM
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики U9060GCA
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.272 MKD
  Заштеда 20%
  11.590 MKD
  Големина
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики IG2578
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  Големина
  4-
  5
  5-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1201A867-008
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.833 MKD
  Заштеда 30%
  11.190 MKD
  Големина
  7.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики HP6377
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.772 MKD
  Заштеда 40%
  6.288 MKD
  Големина
  7-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики DV3607-200
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.490 MKD
  Големина
  3.5Y
  4.5Y
  5Y

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Чорапи SX7669-010
  Цена 1.690 MKD
  Големина
  L
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Чорапи FQ1355-909
  Цена 1.390 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Чорапи FQ1355-908
  Цена 1.390 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Чорапи FN3148-100
  Цена 990 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Чорапи UME241U105-10
  Цена 390 MKD
  Големина
  30-32
  33-35
  36-38
  39-41
  42-44
  45-47
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Чорапи UME241U105-01
  Цена 390 MKD
  Големина
  39-41
  42-44