на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Vans Чорапи Classic
Vans

Vans Чорапи Classic

Код на производ: VN0A3H3OHU0
1.290 MKD
1.290 MKD
903 MKD
Заштеда: 387 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 42.5-47
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

VANS CLASSIC е машка lifestyle маица со класичен крој, чиј дизајн е инспириран од спортот. Изработенa е од лесен материјал кој во допир со вашата кожа дава пријатност и совршена удобност. Маичката е со кратки ракави со зајакната јака која го спречува влечењето на маичката и го продолжува нејзиниот век. Тaa е дизајниранa за вашето целодневно задоволство и ја обезбедува удобноста што ја заслужувате. Лесно се совпаѓа со остатокот од вашата гардероба и вашите омилени патики од колекцијата VANS. Прошетајте низ градските улици со стил во оваа машка маичка VANS.
Спецификација:

 • Машка lifestyle маица
 • Краток ракав
 • Засилена јака

 • карактеристики вредност
  Категорија Чорапи
  Пол За мажи
  Бренд Vans
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN0007P2Y9H
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.290 MKD
  Големина
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46
  47
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN0009QCDMV
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.590 MKD
  Големина
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN0009QC6BT
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.590 MKD
  Големина
  42.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Kачкет VN0A36IUBLK
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.023 MKD
  Заштеда 30%
  2.890 MKD
  Големина
  OS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN0A5KX4AXF
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.643 MKD
  Заштеда 25%
  6.190 MKD
  Големина
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN0009QCB9M
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.590 MKD
  Големина
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Чорапи A555D23GRO-SPG
  1.112 MKD
  Заштеда 20%
  1.390 MKD
  Големина
  S