на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Buzz crew

Buzz crew

03.
Jul
2019
Buzz crew
Пред неколку денови, Nanjing стана најдалечното место на исток што некогаш сум го посетил, по Ha Long Bay. Градот во Источна Кина беше местото каде што отидов овој пат. Уште еднаш, причината за моето патување беше танцувањето.
08.
Jun
2016
Buzz crew
Запознајте се со BUZZ CREW! Ви го претставуваме DJ Гоце.
08.
Jun
2016
Buzz crew
Запознајте се со BUZZ CREW! Ви го претставуваме Блажо Симоновски.