на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Боди W NSW NK CHLL KNT SWTR BDYST
Nike Боди W NSW NK CHLL KNT SWTR BDYST
Nike Боди W NSW NK CHLL KNT SWTR BDYST
Nike Боди W NSW NK CHLL KNT SWTR BDYST
Nike Боди W NSW NK CHLL KNT SWTR BDYST
Nike Боди W NSW NK CHLL KNT SWTR BDYST
Nike Боди W NSW NK CHLL KNT SWTR BDYST
Nike Боди W NSW NK CHLL KNT SWTR BDYST
Nike Боди W NSW NK CHLL KNT SWTR BDYST
Nike Боди W NSW NK CHLL KNT SWTR BDYST
Nike

Nike Боди W NSW NK CHLL KNT SWTR BDYST

Код на производ: FN4692-825
5.890 MKD
5.890 MKD
4.712 MKD
Заштеда: 1.178 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • M M
  • S S
  • XS XS
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Боди
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD0870-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.745 MKD
Заштеда 50%
13.490 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DM0113-101
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.090 MKD
Големина
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DR9503-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.923 MKD
Заштеда 30%
9.890 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики FB4496-201
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.392 MKD
Заштеда 20%
12.990 MKD
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:9
Патики DJ9946-603
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.514 MKD
Заштеда 40%
9.190 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CW2386-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.453 MKD
Заштеда 30%
7.790 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Боди FD4850-010
Цена 2.303 MKD
Заштеда 30%
3.290 MKD
Големина
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Боди DV8243-292
Цена 3.790 MKD
Големина
M
S
XS