на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

BUZZ Маица Angel
BUZZ Маица Angel
BUZZ Маица Angel
BUZZ Маица Angel
BUZZ Маица Angel
BUZZ Маица Angel
BUZZ Маица Angel
BUZZ Маица Angel
BUZZ

BUZZ Маица Angel

код на производ: BZA221F804-10
1.490 MKD
1.490 MKD
745 MKD
Заштеда: 745 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Buzz Angel е женска lifestyle маица. Исклучително женствена маица, со одличен дизајн на предната страна. Има стандарден крој и кратки ракави, кои ќе ја истакнат вашата половина, а воедно ќе ви овозможи неверојатно чувство на удобност, лесно ќе ја истакне вашата силуета и ќе ви остави простор за комбинирање со бројни комбинации.
Спецификација:

 • Женска маица
 • Регуларен крој
 • Кратки ракави
 • Графика на ангел на предната страна

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд BUZZ
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Маица VN0A3UP4BLK
  1.393 MKD
  Заштеда 30%
  1.990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица VN0A3UP4WHT
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL