на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер Adicolor Shattered Trefoil
adidas Дуксер Adicolor Shattered Trefoil
adidas Дуксер Adicolor Shattered Trefoil
adidas Дуксер Adicolor Shattered Trefoil
adidas Дуксер Adicolor Shattered Trefoil
adidas Дуксер Adicolor Shattered Trefoil
adidas Дуксер Adicolor Shattered Trefoil
adidas Дуксер Adicolor Shattered Trefoil
adidas Дуксер Adicolor Shattered Trefoil
adidas Дуксер Adicolor Shattered Trefoil
adidas

adidas Дуксер Adicolor Shattered Trefoil

код на производ: H37735
Šifra proizvođača: IZP39
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Облечи го adidas ADICOLOR SHATTERED TREFOIL машкиот горен дел тренерка и направи свој личен пресврт. Спортисти, уметници, љубители на модата и сега вие. Од 1972 година, Trefoil е симбол на креативноста и самоизразувањето. Испрекинато, измешано во светли бои, Trefoil логото на овој горен дел тренерка јасно покажува дека си тука за да играш. Овој модел е направен од Primegreen, рециклиран материјал со високи перформанси.
Спецификација:

 • Модел: Regular fit
 • Петент низ целата должина
 • Исправена крагна
 • Странични џебови
 • Primegreen
 • Материјал: 100% рециклиран најлон; постава: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: Црна - / multicolor

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики HP2200
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.641 MKD
  Заштеда 25%
  6.188 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  6-
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики HP7400
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.390 MKD
  Заштеда 20%
  7.988 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики GV7572
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.063 MKD
  Заштеда 45%
  7.388 MKD
  големина
  8
  Sačuvano u omiljne
  Патики GW9358
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.870 MKD
  Заштеда 20%
  6.088 MKD
  големина
  10
  10-
  7-
  8
  9
  9-

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FB7998-672
  6.472 MKD
  Заштеда 20%
  8.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер MT33559-MS
  3.992 MKD
  Заштеда 20%
  4.990 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FD7415-010
  4.712 MKD
  Заштеда 20%
  5.890 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL