на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Долен дел тренерки TRACKPANT
adidas Долен дел тренерки TRACKPANT
adidas Долен дел тренерки TRACKPANT
adidas Долен дел тренерки TRACKPANT
adidas Долен дел тренерки TRACKPANT
adidas Долен дел тренерки TRACKPANT
adidas Долен дел тренерки TRACKPANT
adidas Долен дел тренерки TRACKPANT
adidas Долен дел тренерки TRACKPANT
adidas Долен дел тренерки TRACKPANT
adidas

adidas Долен дел тренерки TRACKPANT

код на производ: H15820
Šifra proizvođača: JKY59
3.688 MKD
3.688 MKD
2.028 MKD
Заштеда: 1.660 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • M
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Каде и да ве однесе денот, женската тренерка adidas FLOWER PIPING се носи во комбинација со стил и удобност.

Цветниот принт дава живописен контраст.

Изработена е од мазен полиестер, поширок крој со висок струк.

Гуменото лого Trefoil го потпишува овој стил.

Овој модел е направен од рециклиран материјал, како дел од амбицијата на аdidas да го намали пластичниот отпад.

Спецификација:

  • Модел: Relaxed fit
  • Еластичен прилагодлив појас
  • Висок струк
  • Цветен принт
  • Странични џебови
  • Материјал: 100% рециклиран најлон
  • Боја: Црна
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни

слични производи