në territorin e MK për të gjitha porositë në vlerë mbi 2990 DEN.

ditëve të javës nga 9 e mëngjesit deri në 17 pasdite dhe të shtunave nga 9 e mëngjesit deri në 4 pasdite

Nike Rroba banjo Nike Essential
Nike Rroba banjo Nike Essential
Nike Rroba banjo Nike Essential
Nike Rroba banjo Nike Essential
Nike Rroba banjo Nike Essential
Nike Rroba banjo Nike Essential
Nike Rroba banjo Nike Essential
Nike Rroba banjo Nike Essential
Nike Rroba banjo Nike Essential
Nike Rroba banjo Nike Essential
Nike

Nike Rroba banjo Nike Essential

Kodi i artikullit: NESSE310-001
2.990 MKD
2.990 MKD
2.392 MKD
Shuma e kursyer: 598 MKD
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • L L
  • M M
  • S S
  • XS XS
Sasia: 1 КОМ
2
1
Ruaj
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Rroba banjo
Gjinia Femra
Mosha Të rritur
Brand Nike
ProdhuesiNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
ImportuesSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Rroba banjo NESSE245-338
3.272 MKD
Shuma e kursyer 20%
4.090 MKD
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Rroba banjo NESSE266-458
2.392 MKD
Shuma e kursyer 20%
2.990 MKD
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Rroba banjo NESSE245-652
3.272 MKD
Shuma e kursyer 20%
4.090 MKD
Masa
L
M
S