në territorin e MK për të gjitha porositë në vlerë mbi 2990 DEN.

ditëve të javës nga 9 e mëngjesit deri në 17 pasdite dhe të shtunave nga 9 e mëngjesit deri në 4 pasdite

Nike Pjesa e poshtme e kostumit M NK TCH FLEECE JGGR
Nike Pjesa e poshtme e kostumit M NK TCH FLEECE JGGR
Nike Pjesa e poshtme e kostumit M NK TCH FLEECE JGGR
Nike Pjesa e poshtme e kostumit M NK TCH FLEECE JGGR
Nike Pjesa e poshtme e kostumit M NK TCH FLEECE JGGR
Nike Pjesa e poshtme e kostumit M NK TCH FLEECE JGGR
Nike Pjesa e poshtme e kostumit M NK TCH FLEECE JGGR
Nike Pjesa e poshtme e kostumit M NK TCH FLEECE JGGR
Nike

Nike Pjesa e poshtme e kostumit M NK TCH FLEECE JGGR

Kodi i artikullit: FZ4710-104
7.490 MKD
7.490 MKD
5.243 MKD
Shuma e kursyer: 2.247 MKD
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 2XL 2XL
  • L L
  • M M
  • S S
  • XL XL
Sasia: 1 КОМ
2
1
Ruaj
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Pjesa e poshtme e kostumit
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Brand Nike
ProdhuesiNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
ImportuesSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
3.095 MKD
Shuma e kursyer 50%
6.190 MKD
Masa
M
S
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
3.294 MKD
Shuma e kursyer 40%
5.490 MKD
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:17
5.243 MKD
Shuma e kursyer 30%
7.490 MKD
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:17
4.494 MKD
Shuma e kursyer 40%
7.490 MKD
Masa
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:17
4.074 MKD
Shuma e kursyer 40%
6.790 MKD
Masa
M
S