në territorin e MK për të gjitha porositë në vlerë mbi 2990 DEN.

ditëve të javës nga 9 e mëngjesit deri në 17 pasdite dhe të shtunave nga 9 e mëngjesit deri në 4 pasdite

adidas Pjesa e poshtme e kostumit FIREBIRD TP
adidas Pjesa e poshtme e kostumit FIREBIRD TP
adidas Pjesa e poshtme e kostumit FIREBIRD TP
adidas Pjesa e poshtme e kostumit FIREBIRD TP
adidas Pjesa e poshtme e kostumit FIREBIRD TP
adidas Pjesa e poshtme e kostumit FIREBIRD TP
adidas Pjesa e poshtme e kostumit FIREBIRD TP
adidas Pjesa e poshtme e kostumit FIREBIRD TP
adidas

adidas Pjesa e poshtme e kostumit FIREBIRD TP

Kodi i artikullit: IM9477
Kodi i prodhuesit: FWE47
3.988 MKD
2.791 MKD
2.791 MKD
Shuma e kursyer: 1.197 MKD
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • L L
  • M M
  • XL XL
Sasia: 1 КОМ
2
1
Ruaj
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Pjesa e poshtme e kostumit
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Brand adidas
ProdhuesiAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
ImportuesSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Çmimi 3.294 MKD
Shuma e kursyer 40%
5.490 MKD
Masa
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Çmimi 5.394 MKD
Shuma e kursyer 40%
8.990 MKD
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Çmimi 5.814 MKD
Shuma e kursyer 40%
9.690 MKD
Masa
L
M
S
XL