në territorin e MK për të gjitha porositë në vlerë mbi 2990 DEN.

ditëve të javës nga 9 e mëngjesit deri në 17 pasdite dhe të shtunave nga 9 e mëngjesit deri në 4 pasdite

Jelek

Për faqe

Jelek

Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Mosha
Brand
Masa
Koleksionet
Çmimi
5 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Jelek FB8737-208
4.554 MKD
Shuma e kursyer 40%
7.590 MKD
Masa
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Jelek NP0A4H8G0411
6.573 MKD
Shuma e kursyer 30%
9.390 MKD
Masa
2XL
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Jelek NP0A4GJMGAE1
7.903 MKD
Shuma e kursyer 30%
11.290 MKD
Masa
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Jelek HL9217
Prosecna ocena:
vlerësime
1
4.888 MKD
Masa
M
S