në territorin e MK për të gjitha porositë në vlerë mbi 2990 DEN.

ditëve të javës nga 9 e mëngjesit deri në 17 pasdite dhe të shtunave nga 9 e mëngjesit deri në 4 pasdite

Nike Fund W NSW NK CHLL KNT RIB MD SKIRT
Nike Fund W NSW NK CHLL KNT RIB MD SKIRT
Nike Fund W NSW NK CHLL KNT RIB MD SKIRT
Nike Fund W NSW NK CHLL KNT RIB MD SKIRT
Nike Fund W NSW NK CHLL KNT RIB MD SKIRT
Nike Fund W NSW NK CHLL KNT RIB MD SKIRT
Nike Fund W NSW NK CHLL KNT RIB MD SKIRT
Nike Fund W NSW NK CHLL KNT RIB MD SKIRT
Nike

Nike Fund W NSW NK CHLL KNT RIB MD SKIRT

Kodi i artikullit: FQ1636-825
4.090 MKD
4.090 MKD
3.272 MKD
Shuma e kursyer: 818 MKD
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • L L
  • M M
  • S S
  • XS XS
Sasia: 1 КОМ
2
1
Ruaj
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Fund
Gjinia Femra
Mosha Të rritur
Brand Nike
ProdhuesiNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
ImportuesSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Fund FQ1636-104
3.272 MKD
Shuma e kursyer 20%
4.090 MKD
Masa
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Fund FQ1636-010
3.272 MKD
Shuma e kursyer 20%
4.090 MKD
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Fund CZ8918-010
3.832 MKD
Shuma e kursyer 20%
4.790 MKD
Masa
M
S
XS