në territorin e MK për të gjitha porositë në vlerë mbi 2990 DEN.

ditëve të javës nga 9 e mëngjesit deri në 17 pasdite dhe të shtunave nga 9 e mëngjesit deri në 4 pasdite

Stance Çorape GLOWW
Stance Çorape GLOWW
Stance Çorape GLOWW
Stance Çorape GLOWW
Stance

Stance Çorape GLOWW

Kodi i artikullit: A556A24GLO-TRO
1.090 MKD
1.090 MKD
981 MKD
Shuma e kursyer: 109 MKD
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • L 42-46
  • M 38-41
Sasia: 1 ПАР
2
1
Ruaj
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çorape
Gjinia Unisex
Mosha Të rritur
Brand Stance
ProdhuesiStance HQ 193 Avenida La Pata San Clemente, CA 92673, USA, Phone: (888) 391-9020 , Email: info@stance.com
ImportuesSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Çorape SX7669-010
Çmimi 1.690 MKD
Masa
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Çorape FQ1355-909
Çmimi 1.390 MKD
Masa
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Çorape FN3148-100
Çmimi 990 MKD
Masa
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Çorape UME241U105-10
Çmimi 390 MKD
Masa
30-32
33-35
36-38
39-41
42-44
45-47
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Çorape UME241U105-01
Çmimi 390 MKD
Masa
39-41
42-44