në territorin e MK për të gjitha porositë në vlerë mbi 2990 DEN.

ditëve të javës nga 9 e mëngjesit deri në 17 pasdite dhe të shtunave nga 9 e mëngjesit deri në 4 pasdite

Stance Çorape BASIC 3 PACK NO SHOW
Stance Çorape BASIC 3 PACK NO SHOW
Stance Çorape BASIC 3 PACK NO SHOW
Stance Çorape BASIC 3 PACK NO SHOW
Stance

Stance Çorape BASIC 3 PACK NO SHOW

Kodi i artikullit: A145D20SRO-BLK
1.090 MKD
1.090 MKD
872 MKD
Shuma e kursyer: 218 MKD
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M 38-41
  • S 35-37
Sasia: 1 ПАР
2
1
Ruaj
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çorape
Gjinia Unisex
Mosha Të rritur
Brand Stance
ProdhuesiStance HQ 193 Avenida La Pata San Clemente, CA 92673, USA, Phone: (888) 391-9020 , Email: info@stance.com
ImportuesSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Çorape FN3148-100
990 MKD
Masa
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Çorape WJ0010-R78
712 MKD
Shuma e kursyer 20%
890 MKD
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Çorape SX4926-101
792 MKD
Shuma e kursyer 20%
990 MKD
Masa
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Çorape IJ5616
710 MKD
Shuma e kursyer 20%
888 MKD
Masa
L
M
XL