në territorin e MK për të gjitha porositë në vlerë mbi 2990 DEN.

ditëve të javës nga 9 e mëngjesit deri në 17 pasdite dhe të shtunave nga 9 e mëngjesit deri në 4 pasdite

Nike Çorape NHG 3PK GIRLS GRIPPER SOCK
Nike Çorape NHG 3PK GIRLS GRIPPER SOCK
Nike Çorape NHG 3PK GIRLS GRIPPER SOCK
Nike Çorape NHG 3PK GIRLS GRIPPER SOCK
Nike

Nike Çorape NHG 3PK GIRLS GRIPPER SOCK

Kodi i artikullit: NN1054-X0L
Kontrolloni disponueshmërinë
Masa EU
Masa
Masa në cm
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruaj
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çorape
Gjinia Fëmijë vajza
Mosha Foshnje (0-4 vjeç)
Brand Nike
ProdhuesiHADDAD BRANDS, 131 DOCKS CORNER ROAD, DAYTON, NJ 08810
ImportuesSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Për momentin nuk ka komente

Shtoni në veshje

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FN7398-600
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.090 MKD
Masa
10C
5C
6C
7C
8C
9C

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Çorape SX7669-010
Çmimi 1.690 MKD
Masa
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Çorape UME241U105-3A
Çmimi 390 MKD
Masa
33-35
36-38
39-41
42-44
45-47
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Çorape UME241U102-01
Çmimi 490 MKD
Masa
36-38
39-41
42-44
45-47
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Çorape FQ1355-909
Çmimi 1.390 MKD
Masa
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Çorape FQ1355-908
Çmimi 1.390 MKD
Masa
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Çorape FN3148-100
Çmimi 990 MKD
Masa
L
M
S