në territorin e MK për të gjitha porositë në vlerë mbi 2990 DEN.

ditëve të javës nga 9 e mëngjesit deri në 17 pasdite dhe të shtunave nga 9 e mëngjesit deri në 4 pasdite

The North Face Bluzë W S/S EASY TEE
The North Face Bluzë W S/S EASY TEE
The North Face Bluzë W S/S EASY TEE
The North Face Bluzë W S/S EASY TEE
The North Face Bluzë W S/S EASY TEE
The North Face Bluzë W S/S EASY TEE
The North Face Bluzë W S/S EASY TEE
The North Face Bluzë W S/S EASY TEE
The North Face

The North Face Bluzë W S/S EASY TEE

Kodi i artikullit: NF0A87N6JK31
2.190 MKD
1.752 MKD
1.752 MKD
Shuma e kursyer: 438 MKD
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M M
  • S S
  • XS XS
Sasia: 1 КОМ
2
1
Ruaj
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Gjinia Femra
Mosha Të rritur
Brand The North Face
ProdhuesiVF International SAGL, Via Laveggio 5, 6855 Stabio Switzerland
ImportuesSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë HM5023-100
Çmimi 2.790 MKD
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë HM5023-010
Çmimi 2.790 MKD
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Bluzë FV4230-361
Çmimi 2.390 MKD
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë FZ0231-133
Çmimi 3.090 MKD
Masa
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë FD4149-386
Çmimi 2.990 MKD
Masa
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë FD4149-104
Çmimi 2.093 MKD
Shuma e kursyer 30%
2.990 MKD
Masa
M
S