në territorin e MK për të gjitha porositë në vlerë mbi 2990 DEN.

ditëve të javës nga 9 e mëngjesit deri në 17 pasdite dhe të shtunave nga 9 e mëngjesit deri në 4 pasdite

Nike Atlete NIKE SB FORCE 58
Nike Atlete NIKE SB FORCE 58
Nike Atlete NIKE SB FORCE 58
Nike Atlete NIKE SB FORCE 58
Nike Atlete NIKE SB FORCE 58
Nike Atlete NIKE SB FORCE 58
Nike Atlete NIKE SB FORCE 58
Nike Atlete NIKE SB FORCE 58
Nike Atlete NIKE SB FORCE 58
Nike Atlete NIKE SB FORCE 58
Nike

Nike Atlete NIKE SB FORCE 58

Kodi i artikullit: DV5477-301
Kontrolloni disponueshmërinë
Masa EU
Masa
Masa në cm
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruaj
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Unisex
Mosha Të rritur
Brand Nike
ProdhuesiNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
ImportuesSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Për momentin nuk ka komente

Shtoni në veshje

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza DV8839-270
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.123 MKD
Shuma e kursyer 30%
5.890 MKD
Masa
2XL
L
M

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:7
Atlete FV5948-105
6.790 MKD
Masa
1.5Y
2.5Y
2Y
3.5Y
3Y
4.5Y
4Y
5.5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete FD5810-101
10.971 MKD
Shuma e kursyer 10%
12.190 MKD
Masa
10
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DJ9779-200
7.194 MKD
Shuma e kursyer 40%
11.990 MKD
Masa
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DV3485-100
Prosecna ocena:
vlerësime
3
vlerësime
3
4.014 MKD
Shuma e kursyer 40%
6.690 MKD
Masa
4.5Y
4Y
5Y