në territorin e MK për të gjitha porositë në vlerë mbi 2990 DEN.

ditëve të javës nga 9 e mëngjesit deri në 17 pasdite dhe të shtunave nga 9 e mëngjesit deri në 4 pasdite

Puma Atlete Puma RS-X Efekt PRM
Puma Atlete Puma RS-X Efekt PRM
Puma Atlete Puma RS-X Efekt PRM
Puma Atlete Puma RS-X Efekt PRM
Puma Atlete Puma RS-X Efekt PRM
Puma Atlete Puma RS-X Efekt PRM
Puma Atlete Puma RS-X Efekt PRM
Puma Atlete Puma RS-X Efekt PRM
Puma Atlete Puma RS-X Efekt PRM
Puma Atlete Puma RS-X Efekt PRM
Puma

Puma Atlete Puma RS-X Efekt PRM

Kodi i artikullit: 390776-31
Prosečna ocena:
4
1 vlerësime
1 vlerësime
1
(Oceni)
7.390 MKD
5.912 MKD
5.912 MKD
Shuma e kursyer: 1.478 MKD
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 41 41 26.5
  • 42 42 27
  • 42.5 42.5 27.5
  • 43 43 28
  • 44 44 28.5
  • 44.5 44.5 29
  • 45 45 29.5
  • 46 46 30
Sasia: 1 ПАР
2
1
Ruaj
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Brand Puma
ProdhuesiPuma AG. Add: Puma way 1. 91074 Herzogenaurach, Germany
ImportuesSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Për momentin nuk ka komente

Shtoni në veshje

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza 534376-76
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.423 MKD
Shuma e kursyer 30%
4.890 MKD
Masa
M
S
XL

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 387327-10
Çmimi 4.952 MKD
Shuma e kursyer 20%
6.190 MKD
Masa
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 396464-07
Prosecna ocena:
vlerësime
2
vlerësime
2
Çmimi 4.392 MKD
Shuma e kursyer 20%
5.490 MKD
Masa
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 395205-01
Prosecna ocena:
vlerësime
1
vlerësime
1
Çmimi 4.952 MKD
Shuma e kursyer 20%
6.190 MKD
Masa
42
42.5
43
44
44.5
45
46
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 395936-01
Çmimi 6.392 MKD
Shuma e kursyer 20%
7.990 MKD
Masa
42
42.5
43
44
44.5
45
46