në territorin e MK për të gjitha porositë në vlerë mbi 2990 DEN.

ditëve të javës nga 9 e mëngjesit deri në 17 pasdite dhe të shtunave nga 9 e mëngjesit deri në 4 pasdite

Nike Atlete NIKE DUNK LOW BTE
Nike Atlete NIKE DUNK LOW BTE
Nike Atlete NIKE DUNK LOW BTE
Nike Atlete NIKE DUNK LOW BTE
Nike Atlete NIKE DUNK LOW BTE
Nike Atlete NIKE DUNK LOW BTE
Nike Atlete NIKE DUNK LOW BTE
Nike Atlete NIKE DUNK LOW BTE
Nike Atlete NIKE DUNK LOW BTE
Nike Atlete NIKE DUNK LOW BTE
Nike

Nike Atlete NIKE DUNK LOW BTE

Kodi i artikullit: FB9107-104
4.090 MKD
4.090 MKD
3.272 MKD
Shuma e kursyer: 818 MKD
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 10C 27 16
  • 5C 21 11
  • 7C 23.5 13
  • 8C 25 14
  • 9C 26 15
Sasia: 1 ПАР
2
1
Ruaj
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-4 vjeç)
Brand Nike
ProdhuesiNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
ImportuesSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete DQ0296-104
8.790 MKD
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete DA3199-004
7.112 MKD
Shuma e kursyer 20%
8.890 MKD
Masa
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete FN0236-111
3.272 MKD
Shuma e kursyer 20%
4.090 MKD
Masa
3C
4C
5C
6C
7C
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete HF5349-100
6.790 MKD
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete HF4779-100
6.890 MKD
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FQ4136-001
6.472 MKD
Shuma e kursyer 20%
8.090 MKD
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y