në territorin e MK për të gjitha porositë në vlerë mbi 2990 DEN.

ditëve të javës nga 9 e mëngjesit deri në 17 pasdite dhe të shtunave nga 9 e mëngjesit deri në 4 pasdite

Nike Atlete AIR MAX 270 BP
Nike Atlete AIR MAX 270 BP
Nike Atlete AIR MAX 270 BP
Nike Atlete AIR MAX 270 BP
Nike Atlete AIR MAX 270 BP
Nike Atlete AIR MAX 270 BP
Nike Atlete AIR MAX 270 BP
Nike Atlete AIR MAX 270 BP
Nike Atlete AIR MAX 270 BP
Nike Atlete AIR MAX 270 BP
Nike

Nike Atlete AIR MAX 270 BP

Kodi i artikullit: AO2372-117
6.790 MKD
6.790 MKD
5.432 MKD
Shuma e kursyer: 1.358 MKD
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 1.5Y 33 20.5
  • 10.5C 27.5 16.5
  • 11C 28 17
  • 12.5C 30 18.5
  • 13C 31 19
  • 1Y 32 20
  • 2.5Y 34 21.5
  • 3Y 35 22
Sasia: 1 ПАР
2
1
Ruaj
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Fëmijë vajza
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Brand Nike
ProdhuesiNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
ImportuesSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete DV3607-103
5.094 MKD
Shuma e kursyer 40%
8.490 MKD
Masa
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y