në territorin e MK për të gjitha porositë në vlerë mbi 2990 DEN.

ditëve të javës nga 9 e mëngjesit deri në 17 pasdite dhe të shtunave nga 9 e mëngjesit deri në 4 pasdite

Asics Atlete GEL-QUANTUM 360 VIII
Asics Atlete GEL-QUANTUM 360 VIII
Asics Atlete GEL-QUANTUM 360 VIII
Asics Atlete GEL-QUANTUM 360 VIII
Asics Atlete GEL-QUANTUM 360 VIII
Asics Atlete GEL-QUANTUM 360 VIII
Asics Atlete GEL-QUANTUM 360 VIII
Asics Atlete GEL-QUANTUM 360 VIII
Asics Atlete GEL-QUANTUM 360 VIII
Asics Atlete GEL-QUANTUM 360 VIII
Asics

Asics Atlete GEL-QUANTUM 360 VIII

Kodi i artikullit: 1203A305-003
11.190 MKD
7.833 MKD
7.833 MKD
Shuma e kursyer: 3.357 MKD
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 10 44 28
  • 11 45 28.5
  • 8 41.5 26
  • 8.5 42 26.5
  • 9 42.5 27
  • 9.5 43.5 27.5
Sasia: 1 ПАР
2
1
Ruaj
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Brand Asics
ProdhuesiAsics Italia Srl. Add: Via Fratelli Ceirano 3/A Cuneo, 12100 Madonna Dell'Olmo (Cuneo), Italy.
ImportuesSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 1201A173-131
Çmimi 4.990 MKD
Masa
10
10.5
11
11.5
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 1203A539-121
Çmimi 7.990 MKD
Masa
10
10.5
11
11.5
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 1201A050-023
Çmimi 6.503 MKD
Shuma e kursyer 30%
9.290 MKD
Masa
10
7.5
8.5
9
9.5